Промокод у БК 1win: активація діючих промокодів у конторі 1вин та відіграш бонусів

Чтобы получить СЕКРЕТНЫЙ бонус на 50.000 рублей, нажми «получить» и поделись с 5 группами/друзьями в WhatsApp. Потом промокод появится!
Промокод на отримання бонусу:
Получить
50.000₽: 3.500₽:
podarok22
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Промокоди для нових гравців від БК 1win

Букмекер пропонує новим відвідувачам ввести промокод під час реєстрації 1win на збільшений депозит. Правильне введення комбінації цифр збільшує суму на 200%. Максимальна сума подарунка, встановлена ​​адміністрацією, – 50 000 RUB. Але отримання та відіграш бонусу за промокодом 1win на сьогодні має нюанси, про які слід знати кожному новачкові.

Як використовувати промокод в 1вин?

Насамперед необхідно потрапити на сайт БК. Якщо оригінальний домен не працює або заблоковано, скопіюйте дзеркальне посилання у пошуковий рядок браузера. Гість автоматично запропонує пройти реєстрацію після входу, тому сміливо натискайте на опцію. Спливне вікно включає поле для введення особистих даних та діючого промокоду 1win.

Як тільки процедура буде закінчена, клієнту потрібно увійти до особистого кабінету. Якщо у профілі залишилися порожні рядки – їх потрібно заповнити. У правій верхній частині екрана натисніть опцію «Налаштування». Якщо поля залишаться порожніми, виникнуть труднощі та затримки при знятті грошей із гаманця.

Для активації подарунка встановлено номінал у 10 рублів. Навіть гравець з мінімальним бюджетом зможе отримати стартовий пакет бонусів від контори при введенні промокоду 1вин. Отримати більше 50 000 рублів неможливо, навіть якщо баланс буде поповнено на суму, що перевищує 25 000 рублів.

Правила роботи з подарунком букмекера

Бонус виявиться на основному балансі, якщо гравець робитиме ставки згідно з умовами. Необхідно вибирати лише ординари, а також уважно стежити за коефіцієнтами. На кожен ординар вони мають бути 3.0 та вище.

Наприклад візьмемо прогноз у вигляді 100 рублів. Припустимо, на футбольний матч клієнт упіймав коефіцієнт 6.24. За успішного парі 5% від суми ставки буде конвертовано в реальну валюту. Це означає, що 31 карбованець миттєво потрапить на основний баланс. Як тільки буде повна конвертація коштів, користувач може зняти гроші або залишити їх для наступних ставок.

Чи можна отримати фрібет за промокодом?

На сайті букмекера передбачено один вітальний бонус за промокодом – збільшений депозит. Отримати безкоштовну ставку можна лише в тому випадку, якщо адміністрація надішле на e-mail унікальний купон. Це може бути подарунок на день народження, а також промо-купон за прояв активності. В особистому кабінеті оформіть передплату на тематичне розсилання, щоб бути обізнаним про нові бонусні пропозиції. Купони та інші подарункові комбінації активуються в особистому кабінеті.

Як поповнювати рахунок та виводити кошти з рахунку?

Головна умова щодо фінансових операцій – ідентичність систем. Це означає, що використовуючи банківську картку для поповнення клієнт повинен виводити виграші на ту саму систему. Не можна вносити депозит через криптовалютний гаманець, а виводити за допомогою Ківі. Це прописано у правилах роботи з БК. На що слід звернути увагу?

1. Виводити гроші можна у рублях, євро, канадських доларах, тенге.

2. 12 платіжних систем доступні для роботи з фінансами: Ківі, Вебмані, Payeer, Neteller, іменні банківські картки.

3. Адміністрація встановила приємний номінал для виведення – 100 RUB. Максимальна сума досягає 75 000 RUB, але це стосується лише електронних систем.

4. Відсутність комісії. Відрахування не накладаються як у введення коштів, і на зняття грошей.

5. Обробка заявок займає від 1 до 72 годин. Якщо особистість гравця підтверджена, гроші прийдуть на обрану систему в рази швидше. Без верифікації обробка заявок на суму до 5000 RUB займає не більше 1 години. Заявка від 5 000 RUB та вище тягне затримки від 1 до 3-х днів. Служба безпеки може вимагати підтвердження платіжних реквізитів, якщо працівники запідозрять шахрайські дії з боку користувача. Це стосується гравців, які займаються бонус-хантінгом.

6. До всіх бонусних пропозицій адміністрація застосувала одну умову: знімати гроші до повного відіграшу не можна. В іншому випадку відбудеться анулювання бонусних коштів.