Бонуси від БК 1WIN – відіграти бонус за реєстрацію від букмекерської контори 1ВІН

Щоб отримати СЕКРЕТНИЙ бонус на 50.000 рублів, натисніть "отримати" і поділися з 5 групами/друзями в WhatsApp. Потім промокод з'явиться!
Промокод на отримання бонусу:
Отримати
50.000₽: 3.500₽:
podarok22
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Бонусна політика букмекерської контори 1win

Акції, промо-купони та стартові бонуси букмекерської контори 1win приваблюють нових користувачів, розпалюють інтерес до сайту у тих, хто жодного разу не робив ставки на спорт. Стати трохи багатшими куди простіше з вітальним пакетом, адже він гарантує в 2 рази більше коштів для укладання парі. При цьому клієнту необов'язково мати великий банк, так як номінал для отримання бонусу БК 1win - 100 рублів.

На відміну від конкурентів, БК пропонує найбільший бонус за реєстрацію 1 вин на перше поповнення. Стартовий пакет передбачає збільшення депозиту на 200%. Залежно від валютного найменування бонус буде нарахований в еквіваленті. Є євро, російські рублі, тенге, білоруські рублі.

Як отримати і як відіграти бонус у 1win?

Заохочення можуть активувати лише зареєстровані клієнти. Підтверджений обліковий запис – перша умова для отримання подарунка. Як тільки гравець активує обліковий запис, і внесе на баланс суму вище за номінальну – заохочення опиниться на додатковому рахунку. Найбільше клієнту доступно 50 000 рублів. І тому досить внести на основний рахунок 25 000 рублів одним платежем. В акції беруть участь усі платіжні системи, включаючи електронні (Яндекс.Гроші, Ківі) та криптовалютні гаманці (Ethereum, Bitcoin).

Після нарахування бонусів користувач повинен їх відіграти. Вивести подарунок до відіграшу неможливо. Конвертацію в реальну валюту необхідно здійснити у форматі 100%, інакше заявку на висновок при неповному відіграші буде відхилено. Недотримання умов прощається один раз, потім на гравця чекає довічне блокування облікового запису та віртуальних засобів.

Відіграш заохочення від БК:

Конвертація здійснюється відповідно до правил акції. Вітальний подарунок потрібно ставити на ординари. Додаткова умова – коефіцієнти кожного ординара мають бути не меншими за 3.0. Якщо парі виявилося виграшним, то на основний рахунок гравець отримає 5% від розміру зробленої ставки. Таким чином, необхідно конвертувати всю суму на основний віртуальний гаманець.

Наприклад візьмемо суму в 10 000 RUB. На додатковий баланс автоматично буде нараховано 20 000 RUB. Після вибору дисципліни, гравець формує купон з коефіцієнтом 3.0, вибираючи лише ординар. Успішний прогноз дозволить конвертувати із додаткового рахунку 500 RUB. За таким принципом відіграється вся сума.

Умови вітальної пропозиції від букмекера

Для кожної акції індивідуальні правила отримання та відіграшу. Участь у програмі для нових користувачів можлива при виконанні наступних умов:

1. Активація заохочення доступна один раз із нового віртуального профілю. Повторне використання стартового заохочення неможливе. Адміністрація прибрала тимчасові обмеження на отримання призу, тому активувати подарунок клієнт може через добу, так і через місяць після реєстрації.

2. Поповнення має здійснюватися одним платежем. Якщо користувач вносить гроші на гаманець кількома платежами, то на 200% збільшиться лише сума першого поповнення.

3. Тимчасові обмеження на конвертацію – 14 днів. Лічильник запускається автоматично після нарахування заохочення. Якщо гравець не встигає переказати гроші з додаткового на основний рахунок – подарунок згоряє.

4. В облік йдуть усі парі крім повернення та ординарів з коефіцієнтами менше 3.0.

5. За підозри у шахрайських діях клієнта, БК може запросити документи на підтвердження личности. Також контора має право змінювати умови та правила програми у будь-який час.

В яких ще акціях можуть брати участь зареєстровані користувачі?

Любителям робити ставки на спорт зі смартфона, передбачено подарунок за встановлення офіційного софту. Після інсталяції мобільного додатка гравець може активувати купон на 5 000 RUB. Так як софт встановлюється на Apple та Android-девайси, будь-який клієнт може отримати подарунок.

Завантаження та встановлення програми займає 2 хвилини. На титульній сторінці букмекера розташований блок програми. Він знаходиться у правій частині екрана. Поруч із іконкою софту для Windows розташовані символи Android та iOS. Виберіть відповідну систему, дочекайтеся закінчення завантаження та запустіть інсталятор. Програма оновиться автоматично, після чого можна активувати бонус. Його розмір ідентичний стартовому призу, а активувати заохочення можна лише 1 раз.

Відіграш доступний не лише на ординарах, а й на експресах. Щоб конвертувати кошти у реальну валюту, необхідно сформувати купон із 5 подій, звертаючи увагу на коефіцієнти (не менше 1.30 для кожного). У разі успішного прогнозу, гравець отримає на основний рахунок 6% від суми парі. Наприклад, візьмемо 5 подій та загальний коефіцієнт 11.7. Розмір прогнозу – 1000 RUB. Успішне парі збільшить баланс клієнта на 702 RUB (6% від ставки).