Реєстрація в БК 1win : реєстрація в букмекерській конторі 1вин та ставки на спорт

Чтобы получить СЕКРЕТНЫЙ бонус на 50.000 рублей, нажми «получить» и поделись с 5 группами/друзьями в WhatsApp. Потом промокод появится!
Промокод на отримання бонусу:
Получить
50.000₽: 3.500₽:
podarok22
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Проста реєстрація на сайті 1win

Реєстрація на офіційному сайті 1win потрібна гравцям, які хочуть ставити реальні гроші на спорт. Щоб відкрити опцію, користувач повинен заповнити анкету, активувати профіль у системі та використовувати один із засобів для поповнення рахунку. Коли депозит опиниться на гаманці, клієнт зможе укладати парі та виводити виграші. Крім ставок, відкривається набір інших корисних функцій, пов'язаних із бонусними пропозиціями.

Пройти реєстрацію 1win можна із планшетного комп'ютера або у браузерному форматі ПК. Активація облікового запису підтверджує той факт, що клієнт є реальною людиною, а також досяг повноліття. Але як зареєструватися в 1вин в умовах заблокованого доступу? Інструкція ідентична, відмінністю є перехід на сайт. Замість оригінальної веб-адреси, гравцеві потрібно використовувати дзеркальне посилання.

Покрокова реєстрація у букмекерській конторі 1win

Незважаючи на вік букмекера, контора має широкий попит. Більшість клієнтів – з Росії та Європи. Кількість дисциплін приваблює, хороші коефіцієнти можна ловити в live і прематч. При цьому розпис радує варіативністю як на екзотичні дисципліни (крикет, дартс), так і популярні види спорту (бокс, теніс, футбол). Інструкція з реєстрації 1він допоможе новачкові швидше створити профіль і укласти парі на спорт, кіберспорт.

Стати повноправним членом контори можна кількома способами: через e-mail, прив'язку акаунту із соціальних мереж. Найбільш швидкий варіант – один клік. Він передбачає автоматичну генерацію логіну та паролю, що економить час клієнта. Через 30 секунд користувач зможе зробити ставку. Розберемо кожний метод докладніше.

· В 1 клік. Для реєстрації достатньо потрапити на сайт. Гравцям із РФ доступ до букмекера через головний домен закрито. Тому дзеркальними посиланнями користуються тисячі російських клієнтів. Обмеження знімаються при роботі з альтернативним доменом, а опція створення облікового запису стає доступна відразу після переходу.

У верхній частині сторінки гостю потрібно клікнути на кнопку реєстрації та вибрати відповідний метод «в 1 клік». У полі потрібно ввести дані про місце проживання, а потім активувати профіль, натиснувши кнопку «зареєструватися» у футері спливаючого вікна. Рекомендуємо ознайомитися з положеннями та умовами роботи з букмекером. Там прописані основні правила щодо виведення коштів, активації подарункових купонів.

Як тільки обліковий запис буде активовано, клієнт автоматично переадресує в особистий кабінет. Опція налаштувань допоможе змінити дані авторизації, які автоматично згенерував алгоритм сайту. Логін та пароль можна зберегти в кеші браузера, щоб не втратити доступ до віртуального профілю.

· Через електронну пошту. У спливаючому вікні відвідувач сайту вибирає цей варіант, після чого відкривається спеціальна форма. Порожні поля потребують повного заповнення. Особиста інформація має бути справжньою, щоб не спричинити заморожування віртуальних засобів при першому великому висновку. Внесіть прізвище, ім'я, по батькові, дату народження та інші дані в анкету, а потім ознайомтеся з правилами та активуйте обліковий запис у системі.

· Прив'язка додаткового облікового запису. Якщо користувач має обліковий запис Google+, Однокласників або VKontake, він може зробити профіль спільним. З його допомогою здійснюватиметься авторизація з будь-яких пристроїв. Достатньо у спливаючому вікні вибрати спосіб і валютне найменування. За наявності бонусного коду перший депозит буде збільшено на 200%. Вставте комбінацію цифр, клацнувши на плюсик поруч із рядком «додати промокод».

Незважаючи на те, що створення облікового запису в 1 клік є найшвидшим, обійти заповнення форми не вдасться. Даний спосіб дозволяє за хвилину зареєструватися, внести гроші на гаманець та зробити першу ставку, але наступний обов'язковий крок – верифікація облікового запису. І за першої вдалої ставки, яка принесе користувачеві великий виграш, гравець зобов'язаний ідентифікувати особистість. За допомогою процедури гравець підтверджує справжність свого віку, ПІБ, платіжних реквізитів та інших даних.

Букмекер запровадив верифікацію для захисту чесних гравців від бонус-хантерів та тих, хто займається мультиаккаунтингом. Такі гравці створюють 2 та більше облікових записів з метою активації кількох стартових подарунків. У правилах роботи з конторою прописано, що мультиакаунтинг карається блокуванням, але деяких це не зупиняє. Тому служба безпеки звіряє паспортні дані та прив'язує їх до ID профілю. У такому разі створити ще один обліковий запис, використовуючи ідентичні паспортні дані, не вдасться.

Як верифікувати ігровий обліковий запис у БК?

Перевірка займає від 12 до 24-ї години, а для ідентифікації особи буде потрібно паспорт. Сторінку потрібно завантажити в особистий кабінет та надіслати співробітникам контори. Букмекер може запросити реквізити, але це трапляється вкрай рідко. Коли верифікацію буде пройдено, платіжна інформація прив'язується до ID, а також імені клієнта. Вивести суму з гаманця шахраям навіть у разі злому буде неможливо.

Паспорт необхідно сканувати в двох варіантах: сторінку з фото і сторінку з пропискою. Служба безпеки своєчасно повідомляє гравця про позитивний вердикт перевірки. Повідомлення прийде електронною поштою. Додаткова перевага у ідентифікованих користувачів – прискорене виведення коштів. Такі заявки оператори обробляють у пріоритеті.