Скачати додаток 1win : мобільний додаток 1win для роботи з телефону

Щоб отримати СЕКРЕТНИЙ бонус на 50.000 рублів, натисніть "отримати" і поділися з 5 групами/друзями в WhatsApp. Потім промокод з'явиться!
Промокод на отримання бонусу:
Отримати
50.000₽: 3.500₽:
podarok22
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Завантажити мобільний софт букмекера 1win

Після запуску повноцінної мобільної версії, власники контори почали розробляти програму для iOS та Android-девайсів, планшетів та ПК. Через кілька оновлень, мобільний додаток 1win став працювати швидше за браузерну конфігурацію. Тому третину клієнтів БК використовують для ставок на спорт програму, а чи не мобільний формат.

Так як у сучасних смартфонах впроваджено підтримку HTML-5, більшість букмекерів також впровадили технологію у свій софт. 1він - не виняток. Універсальна технологія прискореного обміну даними вшита в софт від БК, тому відгук при роботі зі ставками покращено. Якщо гравець рішуче налаштований робити ставки зі смартфона - залишилося лише завантажити додаток 1вин. Але де взяти інсталятор? У розділі офіційного сайту

Як безкоштовно скачати 1win додаток?

У титульній сторінці розташовані банери та інші блоки меню. Після переходу гостеві потрібно звернути увагу до правої частини головної сторінки. Там розташовані символи Windows та інших операційних систем. Щоб скачати додаток 1вин на iOS і безпечно встановити його, гравцеві потрібно:

1. Натисніть на символ «надкусаного яблука». Встановлення розпочнеться автоматично.

2. Розпакування файлів займає близько 30 секунд. Також програма самостійно визначить наявність нових версій. Якщо ця опція не запустилася автоматично, її можна увімкнути у налаштуваннях.

3. Після встановлення на робочому столі пристрою з'явиться значок 1вин.

Знайти софт у магазині AppStore не вдасться. Розробники заявили, що незабаром інсталятори будуть доступні для безкоштовного скачування у віртуальних магазинах додатків, але поки що завантаження доступне тільки через офіційний сайт. Додаток 1вин на iOS працює на будь-яких версіях ОС. Якщо модель пристрою – iPhone 5s і вище, то програма працюватиме без нарікань.

Для завантаження файлу на Андроїд інструкція практично ідентична. Єдина відмінність – наявність на смартфоні операційної системи версії 4.4 та вище. На ранніх версіях робота ведеться за застарілими протоколами, тому рекомендуємо оновити пристрій хоча б до версії 4.4.

Крім цього, клієнту потрібно вимкнути захисну опцію в налаштуваннях гаджета. За замовчуванням телефон захищений заводськими налаштуваннями від вірусних файлів із сторонніх ресурсів. Вимкніть опцію «Заборонити скачування файлів із неперевірених сайтів», щоб без проблем завантажити архів. Так як інсталятор на офіційному сайті проходить регулярні перевірки антивірусом, адміністрація гарантує безпеку облікового запису та пристрою користувача. Але за сторонні сайти контори не відповідають, тому завантажувати архів рекомендується лише з головної сторінки БК.

Як і у випадку із софтом від Apple, завантажити інсталятор у Play Market неможливо. Коли установку буде завершено, гравець може авторизуватися або пройти реєстрацію, якщо обліковий запис ще не створено. Перейдемо до головних переваг використання програми:

1. Програмне забезпечення дозволяє ставити реальні гроші будь-який вид спорту. Формування купонів відбувається ідентичним чином, як і під час роботи через браузер ПК. Укладати парі можна на експреси, ординари. Для ставок повною мірою перенесено розділ прематчу та live.

2. Шифрування даних через безпосереднє підключення. Оскільки інформація передається безпосередньо, це позитивно впливає на захист віртуальних засобів та облікових записів. Технологія SSL не дозволяє шахраям за короткий проміжок часу перехопити інформацію та отримати доступ до даних. 128-бітове шифрування забезпечує високий рівень захисту.

3. Можливість робити ставки на спорт цілодобово без використання дзеркальних посилань. Головна перевага – безперебійний доступ. У віддаленому форматі РКН не може обмежити доступ гравця до БК, тому вхід здійснюється за кілька секунд в обхід блокування.

4. У софт вбудовано фільтрацію, сортування видів спорту та матчів за назвою, час проведення. Таким чином, в 2 кліки можна підібрати потрібний варіант і укласти парі.

5. У програмі добре реалізовано live чат. Через кілька хвилин після звернення один із операторів служби підтримки відповість на ваше повідомлення. Сайт підтримує 16 мов. Для кожної країни є своя команда консультантів. У гравців із РФ звернення розглядаються трохи швидше, оскільки в Росії частіше відбуваються повторні блокування нових доменів.