Завантажити 1Win мобільну версію: робоча мобільна версія www 1Win com

Чтобы получить СЕКРЕТНЫЙ бонус на 50.000 рублей, нажми «получить» и поделись с 5 группами/друзьями в WhatsApp. Потом промокод появится!
Промокод на отримання бонусу:
Получить
50.000₽: 3.500₽:
podarok22
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Ставки на спорт у мобільній версії 1win

Для укладання парі необов'язково мати під рукою стаціонарний комп'ютер. Ставити реальні гроші можна з гаджетів під керуванням Android та iOS. Обов'язковою умовою є наявність підтвердженого ігрового профілю.

За функціоналом мобільна версія 1він не відрізняється від комп'ютерного формату. 20 видів спорту та сотні ринків перенесені повною мірою. Тому відмінностей у коефіцієнтах та кількості дисциплін у мобільній версії www 1win com гравець не помітить. Для першої ставки достатньо внести суму на гаманець за допомогою банківської картки або електронної системи, а потім сформувати купон на матч, що цікавить. 

Відмінності стосуються зовнішнього вигляду та швидкості роботи. При роботі через браузер ПК ресурс пристрою не використовується на 100%. Мобільна версія офіційного сайту 1win влаштована таким чином, щоб використати весь технічний потенціал гаджета. При цьому телефон не перегрівається, оскільки додатково вшита опція поділу навантаження.

Як завантажити мобільну версію 1вин?

Для доступу до чемпіонатів, ставок типу ординар та експрес, особистого кабінету та інших інструментів, завантажувати програму не потрібно. Охочі завантажити мобільну версію 1win можуть завантажити з офіційного сайту інсталятор, що забезпечує цілодобовий доступ до контори без використання дзеркальних посилань. Але програма не підійде для пристроїв із застарілим ПЗ та малою кількістю вбудованої пам'яті. Таким чином, робити ставки з гаджета у форматі онлайн краще зі смарт-формату.

Що доступне клієнту у спрощеній конфігурації?

Оскільки розробники перенесли весь каталог опцій – ставки на спорт за реальні гроші та активація бонусів у смарт-форматі працює бездоганно. Завдяки захищеному з'єднанню платіжні реквізити клієнтів знаходяться під захистом. Дизайн спрощений з метою покращення продуктивності. Візуальних відмінностей практично немає, але приховані елементи прибрані або оптимізовані під ОС Android та iOS. Це позитивно позначилося на швидкості роботи при тривалому проведенні часу на сайті.

У спрощеній конфігурації клієнт може:

1. Перемикатися в один дотик між розділами. Інтуїтивне сенсорне керування забезпечує швидкий перехід між live та прематчем. Гравець може укласти парі на подію з live, потім перейти до блоку з трансляцією матчу. Під час перегляду досвідчені користувачі стежать за факторами, що впливають на результат. Завдяки швидкому відгуку зловити високий коефіцієнт легше, ніж під час роботи зі стаціонарного комп'ютера.

2. Підключити двофакторну аутентифікацію (2FA) для забезпечення додаткового захисту профілю. При авторизації в системі гравець вводитиме смс-код. У разі втрати даних, через смс користувач зможе відновити доступ до облікового запису за пару хвилин. Щоб задіяти налаштування, перейдіть до особистого кабінету та знайдіть відповідну опцію.

3. Бути в курсі нових акцій завдяки стрічці новин. Через стрічку адміністрація сповіщає гравця про початок сезонних чемпіонатів, зміни у складах команд, нові бонусні коди та інші нововведення.

4. Консультуватись у оператора технічної підтримки. Спірні питання про створення облікового запису та опрацювання заявки на виведення вирішуються через живий чат. Якщо проблема стосується технічних складових сайту та налаштувань особистого кабінету, краще писати звернення через електронну адресу або дзвонити за номером гарячої лінії. У спрощеній конфігурації він доступний у футері головної сторінки.

Як створити обліковий запис через спрощений формат?

Інструменти реєстрації перенесені в 100% обсязі. Гравець самостійно вибирає один із трьох варіантів зі створення облікового запису:

· Швидкий метод в 1 клік. Спрощений метод, який передбачає лише вибір валюти та країни. Заповнювати реєстраційну анкету повністю не потрібно. Ставку можна зробити одразу після поповнення балансу.

· Прив'язка. БК підключила співпрацюючі платформи Вконтакте та Однокласники. Через єдиний профіль можна увійти в обліковий запис як з планшета, так і зі смартфона. Користувачеві потрібно дати згоду на обробку персональної інформації, після чого авторизація здійснюватиметься через ідентичні дані. Щоб заощадити час, увімкніть автозаповнення у налаштуваннях браузера. У кеші збережеться логін, пароль, а наступна авторизація пройде автоматично.

· Електронна пошта. Повний варіант, що дозволяє за раз внести всю інформацію та не витрачати час на заповнення анкети у майбутньому. Важлива умова – вказуйте реальний номер телефону, оскільки він використовується для відновлення доступу у разі втрати даних. Також прив'язаний номер забезпечує додатковий захист віртуального профілю при підключеному 2FA. Як пароль рекомендуємо використовувати малі та великі символи, а також цифри в хаотичному порядку. Пароль із 8 знаків зламати набагато складніше, ніж послідовні літери чи цифри.